Drukāt

Biedrība „Tutti Palīdzība Dzīvniekiem”

Kakis miceJuridiskā adrese: Baložu iela 4, Carnikavas nov., LV-2163
Tālr: 29365315
E-pasts: ,
Mājas lapa: http://tutti.lv

Dzīvnieku aizsardzības biedrības „Tutti Palīdzība Dzīvniekiem" mērķis ir nodrošināt dzīvniekiem jebkādu tiem nepieciešamo palīdzību (uzturēšanu, veterināro palīdzību, pagaidu vai pastāvīgu māju meklēšanu u.c.), informatīvi izglītojot sabiedrību, veicināt labvēlīgu attieksmi pret dzīvniekiem, neatkarīgi no to sugas, vecuma un veselības stāvokļa, novēršot cietsirdības aktus. Iesaistīties dzīvnieku labturības normu īstenošanā.

Biedrība iespēju robežās nodrošina dzīvniekus ar pagaidu pajumti. Šobrīd biedrībai ir piesaistīti daži brīvprātīgie pagaidu māju sniedzēji. Pagaidu mājās mitinās 2 – 10 dzīvnieki katrā.

Neesi vienaldzīgs - palīdzi dzīvniekiem, kuri meklē mājas!

Drukāt

Juglas dzīvnieku patversme "Labās Mājas"

suns
Adrese: Rīga, Juglas iela 18 F, LV-1064
Tālr. 26617636
E-pasts:
Mājas lapa: www.patversme.lv
Darba laiks: 10.00 – 18.00, brīvdiena – pirmdiena
 
Projekts – Dzīvnieku palīdzības centrs "Labās mājas" jau nosaukumā norāda tā būtību – labas mājas tiem, kuri tās zaudējuši.
„Labās mājas" gadā patvērumu var dot ap 350 suņiem un 350 kaķiem, kas ne pilnībā, bet būtiski uzlabotu situāciju ar klaiņojošu un bezsaimnieka mājas (istabas) dzīvnieku izmitināšanas jautājumu Rīgā un Rīgas rajonā. Patversmes darbībai tiek piesaistīti arī kinologi, zoopsihologi, suņu apmācības instruktori.