Rakstos

Drukāt

26.maijā stājās spēkā jauns vilcienu kustības saraksts

.

vilciensAS "Pasažieru vilciens" informē, ka 26.maijā ir stājies spēkā jauns pasažieru vilcienu kustības saraksts.
 
Saskaņā ar dzelzceļa pasažieru pārvadājumu valsts pasūtījumu arī turpmāk pamatā saglabāts pašreizējais vilcienu saraksts, tomēr, ņemot vērā atsevišķos dzelzceļa posmos noteiktās kustības ātruma izmaiņas, nedaudz ir mainīti gandrīz visu maršrutu elektrovilcienu un dīzeļvilcienu atiešanas un pienākšanas laiki.
                
Ņemot vērā pasažieru skaita palielināšanos vasaras sezonā, Saulkrastu un Jūrmalas virzienos arī šovasar AS „Pasažieru vilciens" iespēju robežās norīkos papildu elektrovilcienus uz Dubultiem, Carnikavu un no Vecāķiem uz Rīgu. Tāpat kā līdz šim papildu vilcieni kursēs arī brīvdienās un valsts svētku dienās.
 
Plašāka informācija pieejama AS „Pasažieru vilciens" interneta mājas lapā www.pv.lv (publicēts Iekšzemes vilcienu kustības saraksts), dzelzceļa stacijās, Rīgas pasažieru stacijas Informācijas centrā (i-punktā) pa tālruni 67232135, kā arī pa VAS „Latvijas dzelzceļš" uzziņu tālruni 1181 un pa uzziņu dienesta tālruni 1188.
 
Vilcienu kustības sarakstu grāmatiņas jau nākamajā nedēļā pasažieri varēs iegādāties dzelzceļa staciju biļešu kasēs un Rīgas pasažieru stacijas Informācijas centrā (i-punktā).
 
Papildus informācija:
Jana Priedniece
AS „Pasažieru vilciens"
sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr. 67233049, 29533184
E-pasts: