Rakstos

Drukāt

Papildināta ziņa: Aicinām pieteikt bērnus dalībai vasaras nometnē ar ESF atbalstu

.

MezakakisInformējam, ka visas vietas dalībai nometnē jau ir aizpildītas! Ar nometnē uzņemto dalībnieku vecākiem organizatori sazināsies šodien, 31. jūlijā.

Carnikavas novada pašvaldība turpina īstenot Eiropas Sociālā fonda projektu Nr. 9.2.4.2/16/I/046 "Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Carnikavas novadā".

Viena no projekta aktivitātēm ir vasaras dienas nometnes organizēšana bērniem vecumā no 7 līdz 12 gadiem. Nometne norisināsies šī gada 20.–24. augustā katru dienu no plkst. 10.00 līdz 16.00 Carnikavas pamatskolas telpās un vairākās izbraukuma aktivitātēs.

Nometnes mērķis ir popularizēt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu. Nometnes laikā tiks organizētas dažāda veida sporta un citas veselīga dzīvesveida aktivitātes, vienlaikus saistošā un interesantā veidā sniedzot dalībniekiem arī teorētiskās zināšanas par veselīga dzīvesveida priekšnoteikumiem. Vismaz 80% nometnes aktivitāšu notiks ārpus telpām.

Nometnes organizētājs ir biedrība “Orientēšanās klubs “Kāpa””. Nometnes programma ir atrodama ŠEIT.

Dalība nometnē ir bez maksas, šogad nometnē ir 20 vietu.

Aicinām pieteikumu bērna dalībai vasaras nometnē sūtīt uz e-pastu līdz līdz šī gada 3. augusta plkst. 13.00.

Par projektu:
Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/046 "Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Carnikavas novadā” mērķis ir - veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumu pieejamības uzlabošana Carnikavas novada iedzīvotājiem, jo īpaši, teritoriālās nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem, īstenojot vietēja mēroga pasākumus.

Projekta ietvaros apstiprinātais budžets ir 70 263,00 EUR.
Projekts tiks īstenots līdz 2019. gada 31. decembrim.

ESF NAP ieguldijums tava