Rakstos

Drukāt

Domē apskatāma radošo darbu izstāde

.

Izstade 800Līdz 18. septembrim novada domē, aprūpes centra „Pīlādzis" telpās ir apskatāma izstāde ar grezni apgleznotām zīda šallēm, lakatiņiem ar Carnikavas simboliku un dekupētām svecēm.
 
To veidojušas nodarbību cikla "Radošā darbnīca 2" dalībnieces projektu konkursa "Sabiedrība ar dvēseli 2014" ietvaros.
 
Kopumā notikušas vairāk nekā desmit zīda apgleznošanas un sveču dekupāžas kursu nodarbības, kas raksturojamas ar lielu dalībnieču interesi un aizrautību, un tās vadīja pasniedzēja Ingūna Brūvere. Priecājamies, ka daļa no mūsu apgleznotajiem lakatiņiem jau šovasar tika dāvināti korim „Vēja balss" un rotāja mūsējos Koru olimpiādē, izcīnot uzvaru.
 
Visi laipni aicināti uz izstādes noslēguma pasākumu 18. septembrī plkst. 17.00, kad daļu darbu dāvināsim mūsu novada domei.
 
Projekta mērķis ir mūžizglītības aktivitātes Carnikavas novadā, kas sniedz iespēju sievietēm apgūt jaunas zināšanas un modernas rokdarbu prasmes, tā palīdzot dalībniecēm celt savu dzīves kvalitāti, lietderīgi pavadīt brīvo laiku un integrēties sabiedrībā, kā arī sadarboties līdzīgi domājošo grupā un veidot jaunas iniciatīvas Carnikavas novada teritorijā. Carnikavas novada domes piešķirtais finansējums šo aktivitāšu īstenošanai ir EUR 760,17.
 
Līdz šīs nedēļas beigām centrā „Pīlādzis" apskatāmi arī radošie darbi, kas tapuši nodarbību ciklā "Defekts par efektu".
 
Izstade1 800
 
Dzivo zali logo
 
Informāciju sagatavoja:
Ruta Kaupe